X
Montana GRANIT 400mlMontana GRANIT 400mlMontana GRANIT 400mlMontana GRANIT 400ml

Montana GRANIT 400ml

Barva na vodní bázi se speciálními efektem s jemnými plastovými částicemi pro klamně realistický žulový efekt. Použitelné na mnoho různých povrchů, jako je papír, karton, dřevo, sklo, kov, keramika, porcelán, kámen, polystyren a další malované akrylové materiály. Lze nanášet na polystyren bez základního nátěru.

Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud použijete světlé odstíny GRANIT Effect, zejména při malování na tmavé povrchy. Doporučujeme použít Montana Základové barvy nebo Montana TEXTURE které posílí vzhled GRANIT ještě více.
Po důkladném zaschnutí lze vrchní vrstvu natřít.

Montana GRANIT efekt je vysoce krycí .

Doba schnutí pro sprej Montana GRANIT 400 ml se liší v závislosti na podkladu a podkladové vrstvě pod ním, teplotě okolí a vlhkosti. Obecně je možné, že po 60 minutách bude povrch suchý, suchý na dotek za 4 hodiny a vytvrzený po 24 hodinách. Vezměte prosím na vědomí, že vzhledem k vysokému obsahu vody jsou doby schnutí delší než u normálních sprejů.

Sprej GRANIT je odolný vůči vodě, je-li zcela suchý a vytvrzený. Díky své vodní bázi není vodotěsný. Chcete-li zvýšit odolnost proti vodě a vlhkosti, doporučujeme vám přestříkat Montana bezbarvým lakem .

https://www.youtube.com/watch?v=2mSU7njzDeE

175 Kč
Light Grey
EG7000
Grey
EG7050
Brown
EG8000
Black
EG9000
+
[VAR-NAME]
[VAR-CODE]
[VAR-PRICE]
Prev Next