X
Montana NIGHTGLOW 400mlMontana NIGHTGLOW 400mlMontana NIGHTGLOW 400mlMontana NIGHTGLOW 400mlMontana NIGHTGLOW 400mlMontana NIGHTGLOW 400mlMontana NIGHTGLOW 400ml

Montana NIGHTGLOW 400ml

Nová vylepšená Montana NIGHTGLOW je vysokotlaká, vysoce kvalitní nitroakrylová barva. Tanyní obsahuje více luminiscenčních pigmentů vyzařujících světlo. Nová kvalita ukládá světlo jako absorbovanou energii a vydává tuto energii (jako světlo), když je v úplné tmě. Nyní ještě déle trvající luminiscenční zelená a oranžová barva, svítí ve tmě. Doba, po kterou barva vyzařuje světlo, závisí na intenzitě a délcevystavení světlu (nabíjení) a množství barvy NIGHTGLOW EFFECT.
Pro optimální záři se doporučuje nanášet více vrstev na předem připravené podklady. Nejvyšší emise světla ihned po nabití. Lze použít pro vnitřní i venkovní použití. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte silný světelný zdroj pro načtení spreje NIGHTGLOW EFFECT a zobrazení v úplné tmě bez dalších světelných zdrojů.
NIGHTGLOW lze použít na hladké, drsné a natřené povrchy, jako je kov, dřevo, tvrdé plasty, karton se základním nátěrem
Doporučujeme aplikovat na povrchy, které jsou předem natřeny přípravkem Montana GOLD Shock WHITE 9100 pro dosažení nejintenzivnějšího efektu záře. Dbejte prosím na delší dobu schnutí naneseného podkladu. Omezená odolnost vůči povětrnostním vlivům, vlivům světla a UV záření. Po úplném vyschnutí a vytvrzení, lze zvýšit životnost použitím Montana bezbarvý lak 400ml. Doporučujeme používat s tryskami (např. černá / oranžová) .

https://www.youtube.com/watch?v=QKw3Hc9Hofc

360 Kč
NG1000 LUMINESCENT GREEN
NG2000 LUMINESCENT ORANGE
+
[VAR-NAME]
[VAR-CODE]
[VAR-PRICE]
Prev Next