Video

Montana GOLD 400ml

Cena od120 Kč
Skladem
NC-Akrylová nízkotlaká umělecká barva ve spreji.

Nízkotlaká řada Montana GOLD 

je profesionální sprej prémiové kvality. Jedinečné složení NC-Acrylic je rychleschnoucí a vysoce krycí. Díky odborným znalostem získaným při práci se světově uznávanými graffiti umělci je Montana GOLD flexibilní, nebělící aerosolová barva, která se snadno aplikuje s výjimečnou přesností pro jakoukoli úroveň dovedností.  Montana GOLD lze aplikovat na mnoho povrchů, jako je plátno, dřevo, beton, kov, sklo a dokonce i na flexibilní povrchy, bez ohledu na to, zda jste profesionál, umělec, fanda nebo kutil. 

Výhody nízkotlakého systému
Úroveň kontroly, které lze s touto plechovkou dosáhnout, nikdy předtím neexistovala. Montana Level Caps byly přesně vyvinuty pro nízkotlaký systém umožňující ty nejrovnoměrnější a čisté linie s nejvyšší účinností a přesností. V závislosti na dovednostech a zkušenostech uživatele lze dosáhnout šířky postřiku od 0,4 cm do 25 cm. 

Montana GOLD SHOCK Barvy
Představují výběr z barevného spektra který se skládá z pečlivě vybraných, silně krycích základních tónů. Tento výběr byl vybrán k některým inkoustovým popisovačům a náplním Montana ACRYLIC které jsou na vodní bázi.

Montana GOLD CLASSIC Barvy
Tyto pečlivě vybrané barevné tóny vzdávají hold estetice a historii raného průmyslu sprejových barev. V době, kdy ještě nebyly vysoce krycí barvy ve spreji speciálně vyráběny pro graffiti nebo městské umění, vyniklo několik vybraných „klasických“ barev oblíbené mezi pouličními umělci. Ty byly často vybírány pro svůj výrazný barevný dopad a vysokou krycí schopnost. 

Montana GOLD s označením „P“ nebo PROCESS
Barvy CMY, inspirované barevnými vlastnostmi azurové, purpurové a žluté barvy používanými v polygrafickém průmyslu, jsou to silné signální barvy, které přitahují pozornost  ať jsou naneseny na jakémkoli povrchu.

Manage cookies